SPECNAZ


Join the forum, it's quick and easy

SPECNAZ
SPECNAZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ВАЖНО! Относно: Всички бивши Sentinels (В този сървър) members

2 posters

Go down

ВАЖНО! Относно: Всички бивши Sentinels (В този сървър) members Empty ВАЖНО! Относно: Всички бивши Sentinels (В този сървър) members

Писане  robespier Пон Мар 29, 2010 8:31 am

Преди да гласувам +1/-1 бих искал да знам, по каква причина Sentinesl се е разпаднал?
Съдейки по темите и постовете във форума на сървъра идеята не беше да се разпадне клан за по малко от месец
Без да го приемате лично - напатил съм се с БГ клан в клана = разцеплението е неизбежно.
Преди ясни причини защо Sentinels ги няма, няма да разглеждам кандидатури на ex-Sentinels. (то не че има и места в момента, но в близко бъдеще)

robespier

Posts : 20
Join date : 15.12.2009

Върнете се в началото Go down

ВАЖНО! Относно: Всички бивши Sentinels (В този сървър) members Empty Относно "Сентинелс"...

Писане  Halo Пон Мар 29, 2010 11:03 am

Съжалявам че ще прозвучи така,но историята показа, че е фатално да ни управляват малки момчета...
Първия клан лидер DTOX, после втори C.L., който изведнъж изчезна и заяви, че ще си почива за неограничено време...
При самото създаване на Сентинелс се събрахме в един варненски бар, всичко по план изглеждаше обещаващо...
Предложението ни беше "300" да стане C.L. но човека каза не, има си ангажименти и така... Тогава решиха да изберат доста по-малките, може би с презумпцията, че имат повече свободно време/хипотетично мисля върху мотивите за избора/
Някой сега на 18 или 20 ще каже че греша, специално за него. Може, но говоря за посочените горе хора.
Преди гринденето и фарменето има и етика на държание и тя важи за всички.
Пример: логваш, кажи добър ден, как сте? Никои не иска да комуникира с глухонеми и слепи...
Или да си навикваш хората на "ВЕ" плюс императивни обидни форми. Моля, ние сме и винаги сме били дисциплинирани хора.
Питаш нещо, споделяш бъг, ами кажи 2 думи, даже обясни на хората как да си направят ПРЕМИУМ щом питат...
Той не ще да share info, надменен, високомерен, мълчи... Ами нали това са хората ти, утре те ще са зад гърба ти.
Б`а и пукала му "аристократ"...
В момента в Сентинелс си заслужават 4 човека, съвестни, лоялни, читави хора и номер едно от тях е 300(ex. C.L. на стария сървър,той също ще се мести) Пример за него, човека има фирмени ангажименти, пътува, има семейство двама сина и пак тикаше нещата напред, беше човек за пример... Не пробутвам сега идеята, че лидера трябва да е слуга или нолайфър...
На финал: Сентинелс-добра идея,но абразивно развитие,макар че в началото привидно нещата потръгнаха добре...
Може би всички имаме вина за това...
Мързела, немотията и безотговорността най много болят...
Разбира се, никого не ангажирам с мнението си.
//Извинявам се ако имам гаги и правописни грешки, но бързам, че работа ме чака Smile//

Halo
Гост


Върнете се в началото Go down

ВАЖНО! Относно: Всички бивши Sentinels (В този сървър) members Empty Re: ВАЖНО! Относно: Всички бивши Sentinels (В този сървър) members

Писане  nelegale Пон Мар 29, 2010 11:40 am

Всички тези неща са верни, но според мен клана Sentinels беше неизбежно да се разпадне. Лутането, подмяната на клан лидерите, липсата на визия рушат доверие - от там пропада тиимплей-а. Резултата = глухонеми играчи т.е. помощ за ПВП няма, съпорта дига предимно в рандом партита и дупката става по - голяма, по - голяма и накрая всеки по пътя си. Отделно идеята на клана беше да дойдем пакет подбрани партита , избрахме си клан лидер ( той се отказа 1 ден преди старта на сървъра ). Сложиха рандом КЛидер, който проспа клан евентите проспа аукциона за клан хал, ревна че трябвало вече да има ДЦ роба и лефтна. Новия клан лидер ( който спря за неопределено време да играе без предупреждение ) просто нямаше време да обедини хората. На първата му седмица като КЛ си изядохме боя на бандит стронгхолд - не просто бои смазаха ни - бас държа че много от хората се почувстваха мижави. Сещате се какво стана с доверито и отбора , както и с репутацията на клан лидера. Той се издразни че не може да задържи хората , обяви клан крафт и се отказа след седмица. Аз съм от първия ден в клана , знам цялото развитие и все още съм в него без КЛ в момента Smile. За клана мисля така имаше добри играчи, но като цяло политиката им на набиране на хора беше лоша и обрахме буклуците отпаднали от другите кланове( гонени заради сингъл плей, заради неучастия в клан евенти , откровени нубове, надменни хора който не могат да общуват - обиждат , псуват и т.н.). За моето виждане по въпроса виновни са всички, но най виновни са клан лидерите. И понеже знам , че някои няма да се съгласят ще се обоснова : поемаш отговорност за клана, поемаш отговорност и за провала. Доверието крепи колектива а колектива трябва да има един и само един лидер. Затова се разпадна сентинелс и ако не беше сега щеше да е след седмица или месец.

nelegale
Гост


Върнете се в началото Go down

ВАЖНО! Относно: Всички бивши Sentinels (В този сървър) members Empty Re: ВАЖНО! Относно: Всички бивши Sentinels (В този сървър) members

Писане  HolyGraiL Пон Мар 29, 2010 12:33 pm

Първо искам да споделя защо аз лично напусках Сентинелс 2 пъти (след първия път ме убедиха да се джойнна пак)..
На сървъра почнах, защото мои добри приятели ме поканиха (Halo, Nelegalen, TerrorForAll, BabyLady). Направих герой активен съпорт - Бишъп. Както всички много добре знаете на Хелбаунд доста трудничко се дига сам Бишъп до 56 лвл (няма инквизиция). Джойннах се в клана Сентинелс тъй-като моите приятели бяха вече там. Това, което ми направи лошо впечатление още в началото беше много сериозния сингъл плей. Въпреки всичко, приятели + още няколко човека от клана бяха с идеята за тийм плей. Криво ляво дигнах до 39 лвл без почти никаква EXP подкрепа от повечето от клана (изключвам Halo, Nelegalen, BabyLady, TerrorForAll, 300, Halon .. май са това). На куест за 2 проф поисках един единствен път хелп и ми се отговори, цитирам: "Root+Bow". След изказване като това ми стана ясно, че за повечето от хората в клана е непонятно какво е това активен съпорт и не заслужават такива. След кратка свада напуснах клана. На следващия ден клан лидера ме убеди, че това било изолиран случай и с десетки отправени към мен увещания за тийм плей аз реших да им дам още един шанс и да се върна. Всичко беше наред първия ден. Последваха 6-7 дни, които прекарах на 52 лвл в отчаяни опити да си намеря парти. Не вярвам да има хора измежду вас, които са играли активен съпорт - мейн герой - и да издържат на подобно нещо. В този момент един от настоящите членове на SPECNAZ, който тогава, поради гореспоменатите причини, беше на самия праг на напускане на Сентинелс, ми даде идея да пусна апликейшън в SPECNAZ, като ми обясни че са много задружен клан, за който тийм плея е на най-високо ниво. След 3 дни молабата ми беше апруувната и от там на сетне ви е ясно какво се случи.
Не ме разбирайте погрешно, не съм мрънкач или поредното хлапе, което плачка за А grade Items. Смятам, че във всички MMORPG, които съм играл досега е най важен тийм плея (поне това е било единственото заради, което аз съм играл). За това сега се чувствам супер в SPECNAZ и наистина оценявам разликата.

По въпроса защо останалите са напуснали и най-вече защо се е разпаднал Сентинелс.
Масовото напускане на хора беше факт точно заради това ядро от закоравяли сингъл плеър-и, които съставяха по–голямата част от клана, за които е най-важно да вдигнат ТОП левъл по най-бързия начин, да влачат по 3 бокса закачалки, но не и да споделят ЕКСП със съотборниците си, и накрая да се фукат колко са велики. Това обикновено са хора дошли от ПВП сървъри. Всеки нормален плеър би показал (finger) на такъв тип клан. Това е причината за за напусканията - факт. Хората, които влязохме в този клан - аз, TerrorForAll и BabyLady, както и настоящите кандидати Halo, Nelegalen и тн. сме играли заедно на доста сървъри и никой от нас не е търпял подобни клан концепции. Може би това, което е било запланувано в началото за клана Sentinels е било добра идея, но никога не е късно нещата да се (извинявам се) осерат тотално.

Надявам се че бях достатъчно изчерпателен. Ако все пак има някой, който продължава да се съмнява че желанието ни е да създаваме "държава в държавата", нека да го каже! Не искам да се натрапвам някъде където може да не съм желан или да ме приемат с резерви и задни мисли. Благодаря за вниманието.

Best Regards,
Nikolay Nikolov


Последната промяна е направена от HolyGraiL на Пон Мар 29, 2010 1:15 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : правописна грешка :))
HolyGraiL
HolyGraiL

Posts : 8
Join date : 23.03.2010
Age : 41

Върнете се в началото Go down

ВАЖНО! Относно: Всички бивши Sentinels (В този сървър) members Empty Re: ВАЖНО! Относно: Всички бивши Sentinels (В този сървър) members

Писане  robespier Пон Мар 29, 2010 2:57 pm

Това беше цялата информация, която ми беше нужна. Искрено се надявам да не сте приели временния отказ за разглеждане на applys идващи от бързо разпаднал се клан лично. Склонен съм да твърдя, че всеки от вас щеше да направи същото. Абсолютно задължително за всеки КЛ или офицер с някакви права и задължения е да знае какво има насреща. Причините които изтъкнахте всички за разпадането на Сентинелс не са нещо ново в L2. Търсех потвърждение общо взето.
И накрая за да разберете породилото се недоверие към join на хора от други БГ кланове:
За 1-ви път окакто играя l2 и по една или друга причина разглеждам един или друг форум, видях как БГ players с претенци за класа над средната и високи познания за играта, да викат на помощ по 2-ма приятели за да могат да излеят кофа с (моля за извинение, че няма да се цензурирам) помия по-голяма от тях върху други БГ-та - и това още преди началото на сървъра.
Честно казано, отношенията между БГ L2 players и мненията които имат един за друг са повече от потресаващи - имайки се в предвид, че никога в нито един low rate, читаво работещ не се е случвало БГ да не са фактор. Ако не водещ то поне имащ значение.
След като неволно станах свидетел на БГ раздела в main forum на сървъра се замислих да наложа вето върху приемане на БГ освен тези със наистина сериозни препоръки или такива които лично познаваме от предишни сървъри.
Не страдам от излишни предразсъдаци, че сме много примерни, културни, възпитани и т.н., но истински се радвам, че няма чужденец който може да си преведе някои от постовете в БГ раздела.

Съдейки по начина по който всеки от вас обясни случилото се в Сентинелс - ще се радвам да бъдем в един клан. Въпрос на място -> време.
Особено след като се оказа че скапаните Kingts of Orders искат по 10 к точки единия.........

robespier

Posts : 20
Join date : 15.12.2009

Върнете се в началото Go down

ВАЖНО! Относно: Всички бивши Sentinels (В този сървър) members Empty Re: ВАЖНО! Относно: Всички бивши Sentinels (В този сървър) members

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите